Stojan Rodpod Carp Basic - čierny

Súčasťou stojanu sú tri zadné plastové koncovky na prúty. Stojan je vyrobený z odľahčenej ocele s dvoma nastavovateľnými nožičkami. Ľahko pomocou klipu ho vieme prispôsobiť aj k veľkosti prútom, od 68 do 115cm. Hmotnosť len 0,75kg.
Dostupnosť Skladom
Kód: SP-625 587
€20,44
Stojan Rodpod Carp Basic - čierny

Hliníkový stojan na tri prúty


Rybársky stojan Basis Rodpod na tri prúty. Súčasťou stojanu sú plastové tri zadné rohatinky. Stojan je vyrobený z ľahkého hliníka s dvoma nastavovateľnými nožičkami, pre lepšiu stabilitu v nerovnom teréne. Ľahko pomocou klipu ho vieme prispôsobiť aj k veľkosti prútom, od 68 do 115cm. Tento rybársky Rod Pod patrí medzi skladné pričom prepravná dľžka je 80cm.Ľahké stojany vhodné na každý rybársky výlet.

Hlavné dôvody ku kúpe stojanu Rodpod Carp Basic - čierny
- stojan na 3 prúty
- veľmi ľahký
- jednoduchá montáž
- Veľmi skladný
- Cena

Parametre:
- šírka: 50cm
- nadstaviteľná dĺžka:68cm - 115cm
- výška: 65cm
- hmotnoť: 0,7kg
- pevná hliníková konštrukcia

Dodatočné parametre

Kategória: Rodpod
Hmotnosť: 1 kg
Stará VOC s DPH: 369,94
tabulky: <table class="WithBorder"><tr><td><h2><font color=green>Hliníkový stojan na tri prúty</b></font></h2> </td></tr><tr><td>Rybársky stojan Basis Rodpod na tri prúty. Súčasťou stojanu sú plastové tri zadné rohatinky. Stojan je vyrobený z ľahkého hliníka s dvoma nastavovateľnými nožičkami, pre lepšiu stabilitu v nerovnom teréne. Ľahko pomocou klipu ho vieme prispôsobiť aj k veľkosti prútom, od 68 do 115cm. Tento rybársky Rod Pod patrí medzi skladné pričom prepravná dľžka je 80cm.Ľahké stojany vhodné na každý rybársky výlet. </td></tr><tr><td> </td></tr><tr><td><font color=green><b>Hlavné dôvody ku kúpe stojanu Rodpod Carp Basic - čierny</b></font> </td></tr><tr><td>- stojan na 3 prúty </td></tr><tr><td>- veľmi ľahký </td></tr><tr><td>- jednoduchá montáž </td></tr><tr><td>- Veľmi skladný </td></tr><tr><td>- Cena </td></tr><tr><td> </td></tr><tr><td><font color=green><b>Parametre:</b></font> </td></tr><tr><td>- šírka: 50cm </td></tr><tr><td>- nadstaviteľná dĺžka:68cm - 115cm </td></tr><tr><td>- výška: 65cm </td></tr><tr><td>- hmotnoť: 0,7kg </td></tr><tr><td>- pevná hliníková konštrukcia</td></tr></table>
flash: 625_296.html
Naskladnené: 23.05.2022
poradové číslo: 51909
cz-dph: 1
Dostupnosť CZ: 1
Mall kategória: MP126FE
XMLdost: 2
Obrat: 117

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie