Plastové terčíky pre označenie zóny

Dostupnosť Skladom
Kód: I-DG204
€7,37
Plastové terčíky pre označenie zóny

Plastové terčíky pre označenie zakázaných zón (vymedzujúce terčíky). Terčíky je možné použiť pre ľahšiu orientáciu psa vo vymedzenom priestore neviditeľným plotomd-fence. Vymedzujúce terčíky umožňujú označiť priestor, v ktorom sa pes môže ľubovoľne pohybovať, a hranice, ktoré nesmie prekročiť (najmä ak je drôt vedený miestom, kde nie je hranica vymedzená prirodzeným spôsobom ako napr. živým plotom atď.).

Terčíky sa umiestnia na vnútorný okraj výstražné zóny neviditeľného plotu, ktorá je nastavená pomocou generátora. Takto pes aj majiteľ vidí, kde už je zakázané územie.

Psa je potreba naučiť rešpektovať hranice: pri prvom použití vezmite psa na vodítko a hranice s ním prejdite, pri prekročení hranice výstražného pásma (výstražný zvukový impulz), upozornite psa, že robí niečo zakázané napr. Povelom nesmieš. Akonáhle sa dostane pes do korekčného pásma a teda dostane stimulačný impulz, zadajte povel fuj / nesmieš a cukne vodítkom späť, tak aby si pes uvedomil, že za danú hranicu nesmie ďalej pokračovať. Týmto spôsobom psa naučíte čo výstražný aj stimulačné impulz znamená a môžete ho voľne vypustiť do ohraničeného priestoru. Akonáhle sa pes naučí hranice rešpektovať, je možné terčíky postupne odstrániť.

Dodatočné parametre

Kategória: Celé sady
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie