Kaser Special Army spray CR 40ml

Dostupnosť Skladom
Kód: I-AL03
€7
Kaser Special Army spray CR 40ml

Obranný sprej TETRAO je vyrábaný z prírodných produktov pri použití v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze okamžite paralyzuje útočníka a tento produkt osobnej ochrany sa právom zaraďuje medzi najkvalitnejšie výrobky tohoto druhu na trhu.

Špeciálny obranný sprej v kompaktnejšom balení s jednoduchou poistkou je možné nosiť bezpečne aj vo vrecku bez rizika samovoľného spustenia. Extrémny účinok syntetickej látky CR zaručuje spacifikovanie akéhokoľvek útočníka. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekúndach po aplikácií. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dotatok času na útek. 

Je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 3 metre, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočním nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Spôsobí slzavenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa spreje považujú za najlepšiu sebaobranu.

Parametre produktu:

Balenie: 40ml s poistkou
Dosah: do 4m

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Kaser
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Kaser Extrém Police Spray CR 50ml
€9
Kód: I-AL02
Kaser Anti Dog spray CR 50ml
€9
Kód: I-AL05
Kaser proti medveďom - Bear spray kaser CR 150ml Kód: I-AL06
Kaser  proti medveďom - Bear spray CR 300ml Kód: I-AL04
×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie