Hagopur pachový ohradník s aplikátorom 675 ml

Dostupnosť Skladom
Kód: I-FR191371
€29,95
Hagopur pachový ohradník s aplikátorom 675 ml

Odskúšaný a 100% účinný
Dlhodobý účinok až 6 týždňov
Širokospektrálne použitie
Aplikácia pomocou pribaleného aplikátora 

Pachový ohradník Hagopur je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky druhy zveri z oblastí a plôch, kde zver nie je vítaná. Odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, pod... Hagopur je silne aromatický, ale pre človeka nie je nijak nebezpečný. Preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľuďmi.

Jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, poľnohospodárstve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, atď. Môže sa tiež použiť aj proti prekusovaniu káblov v aute. Je extrémne efektívny a môže sa používať celoročne. Po aplikácii je zaručený dlhodobý účinok až do 6 týždňov. V prípade veľmi silných a výdatných dažďov odporúčame aplikovať znovu pre dosiahnutie 100% účinku.

Pachový plot - pena je nosný materiál, ktorý je možné ihneď použiť a ktorý obsahuje prirodzený pachový koncentrát, ktorý po aplikácii pôsobí cca. 4 - 6 týždňov. Aplikovaný penový zásobník vydrží cca 3 - 5 rokov. Penu, ktorá sama drží na podložke, nanášame v útvaroch veľkých asi ako tenisové loptičky alebo v desiatich centimetrových pruhoch širokých asi 2 - 3 prsty na vidlice konárov, kôru stromov, pne, kolíky alebo prípadne zvodidla. Penu ideálne aplikujeme na stranu odvrátenú od cesty. Tým sa zvyšuje pozornosť zveri a aj naďalej migruje. Ochranného účinku dosahujeme v kombinácii so zvukmi a pohybom cestnej premávky. Fľaša obsahuje asi 200 penových gúľ, ktoré možno aplikovať vo vzdialenosti cca 5 m vo dvoch radoch = 500 m pachového plotu na jednej strane cesty.

Osvedčený postup z praxe:

Penu sme aplikovali popri ceste, na miestach kde dochádzalo k zrážkam so zverou. Hagopur sme aplikovali na kriky, zvodidlá alebo drevené kolíky. Aplikovali sme penu o veľkosti tenisovej loptičky vo vzdialenosti asi 15-20 metrov. Účínok sa prejavil okamžite a na aplikovaných miestach už viac nedochádza k srážkam so zverou. Hagopur pravidelne aplikujeme na jar a na konci leta. 

Dodatočné parametre

Kategória: Vnadidlá na zver
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

×

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie